Войти
Написать нам в Viber

ПРАВИЛА Дитячої IT Академії CONTACT

1. Для зарахування в Дитячу IT Академію CONTACT (надалі - Академія), батьки Студента повинні заповнити та подати підписану Заяву та здійснити оплату хоча б за перший місяць навчання до початку першого заняття, що гарантує Студенту місце в групі протягом навчального року.
2. Оплата за навчання в Академії може здійснюватися помісячно, посеместрово або за 1 навчальний рік.
3. До моменту здійснення першої в навчальному році оплати, батьки Студента мають прийняти рішення про те як буде здійснюватися оплата:  помісячно, посеместрово або за 1 навчальний рік та повідомити про своє рішення адміністрацію Академії.
4. У випадку зміни свого рішення щодо способу оплати, знижки не зберігаються.
5. У випадку, якщо батьками Студента прийнято рішення про те, що оплата буде здійснюватися помісячно, батьки Студента зобов’язані здійснювати оплату до 10 числа кожного місяця.
6. У випадку, якщо батьками Студента прийнято рішення про те, що оплата буде здійснюватися посеместрово, батьки Студента зобов’язані здійснити оплату за перший семестр – до початку першого заняття першого семестру, другу оплату – до початку першого заняття другого семестру.
7. У випадку, якщо батьками Студента прийнято рішення про те, що оплата буде здійснюватися за 1 навчальний рік, батьки Студента зобов’язані здійснити оплату до початку першого заняття навчального року.
8. Оплата за навчання в Академії здійснюється шляхом зарахування вартості навчання на рахунок Академії.
 
ВАЖЛИВО! При здійсненні оплати в призначенні платежу ОБОВ’ЯЗКОВО має бути зазначено ПІБ Студента. В іншому випадку сумма за навчання зарахована не буде, до моменту, поки Студентом не буде надана квитанція в якості підтвердження здійснення оплати!
 
9. У разі відмови від навчання менше, ніж за 1 добу до початку занять або під час занять, пропуску заняття з вини Студента, оплата не повертається.
10. У разі відмови від навчання з поважних причин, оплата повертається частково в розмірі невідпрацьованих годин з утриманням 20% суми повернення. Повернення коштів здійснюється на основі заяви з підтвердженням причин неможливості подальшого навчання.
11. Вирішення питань щодо відпрацювання занять здійснюється в індивідуальному порядку.
12. У випадку відміни заняття з вини Академії пропущене заняття відпрацьовується у додатково визначений час.
13. Студенти зобов’язані дотримуватися дисципліни та порядку під час навчання в Академії.
14. Студенти зобов’язані бережливо ставитися до техніки, що використовується ними для навчання в Академії.